Położenie

Kamienica Plebańska 3 położona jest w sercu Starego Miasta, przy jednej z najbardziej reprezentatywnych i rozpoznawalnych ulic w Gliwicach – ulicy Plebańskiej. Budynek usytuowany jest niecałe 100 metrów od Rynku i Ratusza Miejskiego. Jego strategiczne położenie zapewnia łatwy dostęp do ważnych instytucji, urzędów samorządowych i państwowych, obiektów kulturalnych i handlowych. W pobliżu znajdują się m.in.: siedziba władz miasta Gliwice oraz władz powiatu gliwickiego, sądy (Okręgowy i Rejonowy), Komisariat I Policji, placówki medyczne i szpitale, banki, muzea i galerie, kino studyjne oraz kawiarnie i restauracje.

Parkingi

Kamienica posiada dostęp do miejsc parkingowych przy ul. Świętokrzyskiej, Wieczorka i Dunikowskiego, oddalonych od niej o 400-450 metrów (4 min pieszo). Niecałe 150 metrów dzieli ją także od nowo budowanego, przestronnego parkingu położonego pomiędzy ulicami: Kościelną i Górnych Wałów. Parkować można również w bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości – wzdłuż ulicy Plebańskiej, przy placu Inwalidów Wojennych oraz na innych uliczkach Starego Miasta sąsiadujących z kamienicą. Usytuowanie budynku zapewnia także swobodną i szybką komunikację ze wszystkimi dzielnicami miasta. Dodatkową zaletą lokalizacji jest dogodne połączenie z głównym dworcem PKP i PKS.

Lotniska i autostrady

Niewiele czasu – ok. 5 minut, zajmuje dojazd do Drogowej Trasy Średnicowej, dzięki której do centrum metropolii można dojechać w 20 minut, po drodze przejeżdżając przez centra większości ważnych miast Aglomeracji Śląskiej. W zasięgu zaledwie 10 minut jazdy znajdują się również dwie autostrady – A4 oraz A1. W odległości 50 km zlokalizowany jest międzynarodowy port lotniczy Katowice-Pyrzowice, a lotniska w Ostrawie i Krakowie-Balicach oddalone są o ok. 1 godzinę jazdy samochodem. Niemal równie szybko i łatwo można dostać się na lotnisko we Wrocławiu.
W promieniu 600 km od Gliwic znajduje się sześć europejskich stolic: Warszawa, Praga, Bratysława, Wiedeń, Budapeszt i Berlin.

Kontakt

Wall Invest S.C.
ul. Plebańska 3
44-100 Gliwice

tel.: +48 32 238 70 78
tel.: +48 793 303 583
tel.: +48 501 476 337

e-mail: biuro@wallinvest.pl

Ogólne zapytania

Masz pytania? Jesteś zainteresowany wynajmem nieruchomości? Wyślij zapytanie poprzez formularz kontaktowy.

  • Rozwiąż zadanie: 93 − = 90
  • Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Wall Invest informacji marketingowych oraz handlowych drogą elektroniczną (e-mail).
  • Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Wall Invest informacji marketingowych oraz handlowych przez telefon.
  • Administratorami danych osobowych są Rafał Franz i Dariusz Brauhoff działający jako wspólnicy spółki cywilnej pod nazwą Wall Invest s.c. (NIP: 6312644733). Udzielenie powyższych zgód jest dobrowolne i niezbędne do skontaktowania się z Tobą zgodnie z obowiązującymi przepisami. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych i zgód marketingowych znajdziesz tutaj