Wall Invest S.C. powstała w 2007 roku w Gliwicach. Firma specjalizuje się w realizacji inwestycji obejmujących dwa kluczowe sektory rynku nieruchomości: komercyjny oraz mieszkaniowy. Od blisko 10 lat z powodzeniem świadczy usługi w zakresie organizacji i realizacji całościowego procesu inwestycyjnego – począwszy od wyszukania miejsca pod inwestycję, poprzez pozyskanie nieruchomości, nadzorowanie projektu koncepcyjnego i wykonawczego, zarządzanie przebiegiem budowy, aż po marketing i finalizację przedsięwzięcia, a skończywszy na sprzedaży lub wynajmie gotowego obiektu.

Głównym miejscem działalności firmy Wall Invest S.C. są Gliwice, w których zostały zrealizowane trzy sztandarowe projekty, związane z rewitalizacją kamienic: Starego Hufca, Plebańskiej 11 i Stalmacha 4. Jako profesjonalny partner biznesowy firma dokłada wszelkich starań, by jej przedsięwzięcia z powodzeniem realizowały nadrzędny cel, jakim jest dostarczanie klientom wysokiej klasy obiektów mieszkalnych, biurowych czy usługowych, łączących w sobie zarówno walory estetyczne, jak i funkcjonalne.

Odpowiednie kompetencje oraz wieloletnie doświadczenie w połączeniu z wiedzą o lokalnym rynku nieruchomości, z dostosowaniem strategii do jego wymagań, są gwarancją wysokiej jakości świadczonych usług. Wszystkie działania firmy Wall Invest są dokładnie i perspektywicznie planowane, aby nasi klienci na każdym etapie inwestycji mogli czuć się bezpiecznie, a pozycja firmy na rynku stawała się coraz silniejsza. Otwartość w działaniu, innowacyjne pomysły oraz współpraca z zaufanymi wykonawcami, przyczyniają się do rozwoju i realizacji kolejnych, coraz to większych projektów.

Kontakt

Wall Invest S.C.
ul. Plebańska 3
44-100 Gliwice

tel.: +48 32 238 70 78
tel.: +48 793 303 583
tel.: +48 501 476 337

e-mail: biuro@wallinvest.pl

Ogólne zapytania

Masz pytania? Jesteś zainteresowany wynajmem nieruchomości? Wyślij zapytanie poprzez formularz kontaktowy.

  • Rozwiąż zadanie: 58 + = 61
  • Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Wall Invest informacji marketingowych oraz handlowych drogą elektroniczną (e-mail).
  • Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Wall Invest informacji marketingowych oraz handlowych przez telefon.
  • Administratorami danych osobowych są Rafał Franz i Dariusz Brauhoff działający jako wspólnicy spółki cywilnej pod nazwą Wall Invest s.c. (NIP: 6312644733). Udzielenie powyższych zgód jest dobrowolne i niezbędne do skontaktowania się z Tobą zgodnie z obowiązującymi przepisami. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych i zgód marketingowych znajdziesz tutaj