Plebańska 3 to ekskluzywny, awangardowy projekt budynku biurowo-usługowego, który powstaje dzięki kompleksowej modernizacji i rozbudowie zabytkowej kamienicy. Budynek łączący historyczną elegancję z nowatorskim rozmachem, ma do zaoferowania ponad 1100 m² nowoczesnej powierzchni użytkowej, rozłożonej na 4 nadziemne kondygnacje i 1 podziemną, w tym ponad 250 m² powierzchni usługowo-handlowej na parterze.

Każda z pozostałych kondygnacji nadziemnych, o powierzchni od około 200 – 250 m², zapewnia możliwość zaaranżowania lokalu użytkowego lub biura, zarówno w układzie open space, gabinetowym, jak i mieszanym. Dodatkowo na dwóch ostatnich kondygnacjach istnieje możliwość stworzenia stylowych apartamentów o wysokim standardzie.

Bezpieczeństwo najemców i gości zagwarantuje całodobowa ochrona, zewnętrzny i wewnętrzny monitoring oraz kompleksowa instalacja przeciwpożarowa. Obiekt posiada dostęp do czterech parkingów naziemnych, położonych 150 – 450 metrów od nieruchomości. Bezpośrednio przy kamienicy istnieje możliwość utworzenia miejsc postojowych dla rowerów.

Nieruchomość wyróżni także sześć niezależnych wejść, przeszklona winda, efektywnie rozplanowane powierzchnie na wynajem oraz ciągi komunikacyjne, maksymalny dostęp światła naturalnego, nowoczesne systemy telekomunikacyjne oraz systemy wentylacji i klimatyzacji. Elementy te zapewnią optymalne warunki pracy i relaksu dla najemców i gości Plebańskiej 3.

Kontakt

Wall Invest S.C.
ul. Plebańska 3
44-100 Gliwice

tel.: +48 32 238 70 78
tel.: +48 793 303 583
tel.: +48 501 476 337

e-mail: biuro@wallinvest.pl

Ogólne zapytania

Masz pytania? Jesteś zainteresowany wynajmem nieruchomości? Wyślij zapytanie poprzez formularz kontaktowy.

  • Rozwiąż zadanie: 64 − 61 =
  • Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Wall Invest informacji marketingowych oraz handlowych drogą elektroniczną (e-mail).
  • Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Wall Invest informacji marketingowych oraz handlowych przez telefon.
  • Administratorami danych osobowych są Rafał Franz i Dariusz Brauhoff działający jako wspólnicy spółki cywilnej pod nazwą Wall Invest s.c. (NIP: 6312644733). Udzielenie powyższych zgód jest dobrowolne i niezbędne do skontaktowania się z Tobą zgodnie z obowiązującymi przepisami. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych i zgód marketingowych znajdziesz tutaj